Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Oko Neptuna. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Oko Neptuna

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Oko Neptuna"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Oko Neptuna"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
Najlepsze wyniki
Osiągnąłeś najlepszy wynik
ale nie jesteś
zalogowany... lub zarejestruj bezpłatnie, aby zapisać swój najlepszy wynik!
Nie ma jeszcze najlepszych wyników tej gry!
 
8.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Oko Neptuna...klucz do wiecznego bogactwa, marzenie wielu wodnych rabusiów. Był tylko jeden pirat, który miał go w swoim posiadaniu. Również on nie mógł zatrzymać oka Neptuna jednak długo dla siebie: kiedy napadł na niego potwór wodny i zaktywował oko pojawił sie wir wodny, który wciągnął i pirata i potwora na samo dno morza. A oko Neptuna rozpadło się n a wiele kawałków i rozsypało po dnie. Udaj się na poszukiwania i spróbuj wejść w posiadanie wszystkich pięciu kawałków oka. Poszukiwania nie będą łatwe, bo jest więcej śmiałków. Statki, które zatapiasz, posiadają łup, który stanie się Twój, kiedy po nich przepłyniesz. Staraj się!

Sterowanie grą

Korzystaj z A lub D lub ze strzałek w prawo i w lewo, aby przekręcać statkiem. Kliknij na W i S lub na strzałki w górę i w dół, aby płyąć szybciej lub wolniej. Kliknij na belkę spacji lub na lewy przycisk myszki, aby strzelać kulami armatnimi.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/new/pirateers.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Oko Neptuna Little Game