Multumgier.pl

Grasz teraz w grę One Piece Gallant Fighter. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

One Piece Gallant Fighter


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej ciekawej i śmiesznej grze platformowej głównym bohaterem jest pirat Luffy. Właśnie zjadł tak zwany owoc gumm-gumm, przez co jego ciało może się rozciągać jak guma. Negatywnym efektem jest to, że nagle nie potrafi pływać, więc kiedy wpadnie do wody, będzie stracony. Luffy i członkowie jego zespołu nie są lubiani przez innych piratów. Masz przed sobą grę pełną przygód zarówno na morzu jak i na lądzie i w powietrzu! Możesz pomóc piratowi Luffy w osiągnięciu jego celu i zwalczeniu piratów, którzy napadli na jego statek?

Sterowanie grą

Aby się poruszać skorzystaj z WASD. J to uderzanie, K to skakanie, L to kopanie. Kliknij na U, aby wykonać 'elastyczne uderzene', na I, aby wykonać 'elestyczny boks', a na O w celu wykonania 'elastycznego kopnięcia'.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/street_fight/one-piece-gallant-fighter.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - One Piece Gallant Fighter Little Game