Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Operacja Sztorm. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Operacja Sztorm

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Operacja Sztorm"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Operacja Sztorm"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wyklucz z gry jak najwięcej wrogich ugrupowań i postaraj się, aby Twoja baza nie została zniszczona! Jeśli uda Ci się odbić 25 kolejnych napaści, otrzymasz medal. Niektóre rodzaje broni reagują szybciej niż inne!

Sterowanie grą

Aby celować i strzelać, korzystaj z myszki. Kliknij na R, aby załadować broń, na F aby zmienić technikę strzelania, na V, aby otrzymać przegląd wyników. Za pomocą 1, 2, 3 zmienisz broń, a klikając na Q powrócisz do ostatnio używanej broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/storm_ops.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Operacja Sztorm Little Game