Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Ostatnie Życzenie. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Ostatnie Życzenie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Ostatnie Życzenie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Ostatnie Życzenie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jakiś niewdzięcznik ukradł pędzel artysty i nim zaczyna malować armię żołnierzy. Tego oczywiście nie chce malarz. Dlatego narysował figurkę, nazwaną przez niego Hero, której zadaniem jest odnalezienie pędzla. Czy udasz się na przygodę z Hero? W tę grę możesz zagrać w modusie Story lub Survival.

Sterowanie grą

W to skakanie, A i D to chodzenie, Z i C to uderzanie, S to przejście przez barierę, a X to teleportacja. Ale opcji jest jeszcze więcej: dzięki F możesz grę zwolnić, za pomocą R zaczniesz od nowa, Q i E zmienisz broń. Za pomocą 1 do 7 dopasujesz broń, a za pomocą T otworzysz menu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/the_final_deathwish.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Ostatnie Życzenie Little Game