Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Outpost. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Outpost


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Z przestrzeni kosmicznej rozlega się wołanie o pomoc: przez problem techniczny statek kosmiczny 'Haven' znajduje się w ciężkiej sytuacji. Ty i Jameson zostajecie wysłani, aby rozwiązać problem i pomóc przebywającym tam osobom. Przy tym musicie odnaleźć 'key cards', które zawierają ważne informacje. Na statku znajdują się złośliwe alieny, które nie mają ochoty na spotkania i ingerencję z zewnątrz: chcą pozbyć się Ciebie i Twego towarzysza. Uważaj więc i likwiduj alienów zanim Was dopadną!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać. Celowanie i strzelanie odbywa się za pomocą myszki. Klikaj na belkę spacji, aby wykonywać różne czynności (otwieranie drzwi itp.) i na Shift, aby wybrać broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/outpost.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Outpost Little Game