Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Owieczka Chuck. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Owieczka Chuck

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Owieczka Chuck"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Owieczka Chuck"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pewnego ciepłego, letniego dnia gospodarz postanawia ostrzyc swe owce. Jedna owca nie ma na to jednak zupełnie ochoty i próbuje uciec daleko od tej wstrętnej golarki! Chuck buduje rodzaj rakiety, dzięki której chce odlecieć jak najdalej od gospodarstwa. Po drodze jednak napotyka różne przeszkody: ostre, czerwone miny, ptaki, obręcze, krople deszczu... Chuck musi unikać min, a trafiać w ptaki. Kiedy wykona prawidłowo zadania, otrzyma dodatkowe XP!Im więcej punktów zarobisz, tym lepiej Chuck będzie mógł ulepszyć swój samolot i wyposażyć go w dodatkowe koła, skrzydła, baki na benzynę i tak dalej.

Sterowanie grą

Steruj Chuckiem za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/chuck-the-sheep.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Owieczka Chuck Little Game