Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pijane Zombi 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Pijane Zombi 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pijane Zombi 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pijane Zombi 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed nami dawno oczekiwana dalsza część Pijanych Zombi! Akcja tej gry rozgrywa się na granicy meksykańskiej. Cała chmara Zombi przekracza granicę, a jest niewiele ludzi, którzy ośmieliliby się im przeciwstawić. Jacqueline i Miquel to dwójka dzielnych wojowników, którzy ośmielili się stawić czoła wrogom, którzy rozprzestrzenili się w całej okolicy. Wybierz swoją osobowość i i wdaj się w walkę z bezwzględnymi Zombi. Spróuj jak najdłużej się nie poddać i zwalczyć jak najwięcej potworów. Im lepiej będziesz walczyć tym więcej pieniędzy zdobędziesz na zakup nowej i lepszej broni.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub WASD, aby się poruszać a z lewego przycisku myszki, aby strzelać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/tequila-zombies-2.swf " allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pijane Zombi 2 Little Game