Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Piwnica Pełna Zombi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Piwnica Pełna Zombi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Piwnica Pełna Zombi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Piwnica Pełna Zombi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Otacza Cię całkowita ciemność i marzysz tylko o jednym: wrócić w miejsce gdzie jest światło. Z różnych stron zbliżają się do Ciebie straszne zombi z sierpami. Spróbuj je likwidować strzelając do nich i walcząc oraz jednocześnie torując sobie drogę w stronę światła!

Sterowanie grą

Aby rozpocząć tę grę, musisz, po tym kiedy kliknąłeś na 'play', klikąć jeszcze raz na lewy przycisk myszki. Podane jest, że można kliknąć na obojętnie jaki przycisk, ale to nieprawda. Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać, a z myszki aby strzelać. Za pomocą klawiszy od 1 do 8 lub scrolla zmienisz broń, a za pomocą R zaczniesz od nowa.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/the_cursed_beneath.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Piwnica Pełna Zombi Little Game