Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Po Prostu Bohater. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Po Prostu Bohater

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Po Prostu Bohater"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Po Prostu Bohater"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedy w środku nocy z grobów zaczną wychodzić zombi, rozpoczyna się kryzys w mieście! Bardzo potrzebny jest bohater, który zabrałby się za zombi i wysłał je z powrotem do grobów. Zbieraj po drodze monety i rozstrzeliwuj natrętne zombi, aby się ich pozbyć. Uważaj, aby nie zostać trafionym przez zombi!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub WASD, aby się poruszać. Kliknij na X lub K, aby skakać, a na C lub L, aby strzelać. Kliknij na U (lub na symbol dolara, po lewej w górze), aby otworzyć sklep, gdzie można kupić upgradesy. Kiedy dojdziesz do drzwi, kliknij na strzałkę w dół lub na S, aby je otworzyć i przejść na następny poziom.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/random-heroes.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Po Prostu Bohater Little Game