Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podejrzani Sąsiedzi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Podejrzani Sąsiedzi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Podejrzani Sąsiedzi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Podejrzani Sąsiedzi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Była sobie kiedyś rodzina, która pożyczyła 25 000 dolarów na zakup ładnego domku. Osoba, która pożyczyła im tę sumę to Stevie, głodny pieniędzy bankier. Rodzina trafia do dzielnicy z dość dziwnymi sąsiadami: każdy dom ma tam swoje właściwości i wszystkie mają coś ze sobą wspólnego: powód, aby wywołać z Tobą kłótnię! Wyzwij ich na spotkanie w tej grze z rodzaju turn-based!

Sterowanie grą

W tę grę w walkę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/throwing/deadly_neighbours.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podejrzani Sąsiedzi Little Game