Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podwodna Ognista Walka. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Podwodna Ognista Walka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Podwodna Ognista Walka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Podwodna Ognista Walka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na statku podwodnym dzieją się różne gwałtowne rzeczy. Strzelaj i nie daj się trafić, bo Cię wywiozą! Masz do wyboru modusy 'campaign' i ' survival' i możesz też wybrac poziom trudności. Za każdego zlikwidowanego żołnierza otrzymasz monety, które można zamienić na upgradesy. Powodzenia!

Sterowanie grą

WASD = poruszanie się, myszka = celowanie,belka spacji lub lewy przycisk myszki = strzelanie,G = granat,F =mina lądowa, C = włączenie/wyłączenie automatycznego strzelania, 1-5 = zmiana broni, Q = poprzednia broń, E = następna broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/submarine_showdown.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podwodna Ognista Walka Little Game