Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poszukiwania Ady. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Poszukiwania Ady


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Nazywasz się Sören, masz przyjaciąłkę Adę, która została porwana przez ciemne siły. Adę znasz właściwie całe życie, byloście zawsze nierozłączni. Udajesz się na poszukiwanie jej, w starym, wielkim lesie pełnym misterii, gdzie będzie trzeba wykonać najróżniejsze zadania i wyłączyć z gry wrogów. Ludzie, któych spotkasz na swej drodze, mogą Ci czasem udzielić cennych informacji i przekazać interesujące przedmioty. Kliknij na 'Menu' kiedy zechcesz kupić broń lub magiczną siłę, lub chcąc obejrzeć swoje wyniki czy co posiadasz. Chcąc zachować grę i zagrać dalej kiedy Ci to będzie odpowiadać, musisz zapisać coś w swoim pamiętniku lub w księdze gości znajdującej się w karczmie.

Sterowanie grą

Poruszać się możesz za pomocą WASD. Chcąc wykonać jakichś ruch (np.. Mówić, otworzyć drzwi), kliknij na belkę spacji. Dalsze instrukcje można znaleźć w samej grze.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/sol-clockwork-part-1.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poszukiwania Ady Little Game