Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Potwory Przeciw Korupcji. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Potwory Przeciw Korupcji


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Glowingwood to pierwotny las, w którym mieszkają przyjacielskie duszki, które również mają dobre układy z różnymi osobami w mieście. Jesteś jedną z tych osób. W mieście mieszka również pewien człowiek biznesu, Lupen Tintain, który najchętniej wszedłby w posiadanie lasu ponieważ w ziemi na której rośnie są pokłady ropy naftowej. Przez skorumpowanych urzędników udało sie Lupenowi wystawić Glowinwood jako główną nagrodę w walce z potowrami. Trenuj swoje potworki i postaraj się, aby pobiły potwory Lupena, aby zachować las! W strefie 'Skills management' możesz wyposażyć potwory w różne aktywne i pasywne zdolności. W strefie 'Combat zone' możesz się wdać w walkę i w części 'Food' możesz dać potworom jedzenie. Każdy rodzaj pożywiania daje różne efekty.

Sterowanie grą

Aby zagrac w te grę walki skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/magical_battle/rawr.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Potwory Przeciw Korupcji Little Game