Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poza Zasięgiem. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Poza Zasięgiem

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Poza Zasięgiem"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Poza Zasięgiem"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W walce między dwoma lub większą ilością strzelców musisz spróbować wykluczyć z gry Twoich wrogów. Pozostawaj poza zasięgiem strzałów i zbieraj wszystką broń jaką uda Ci się znaleźć. Uważaj jednak, napaść może zbliżyć się z najmniej oczekiwanej strony...

Sterowanie grą

ub D lub strzałek w lewo lub w prawo, aby chodzić w prawo lub w lewo. Strzelanie odbywa się za pomocą myszki, a rzucanie granatów za pomocą belki spacji. Kliknij na C lub Ctrl, aby się czołgać.Trzymaj wciśnięte S aby skakać ze schodów lub platform. Kliknij na W, aby skakać przez przeszkody skorzystać z drabiny.Kliknij na F, aby wziąć broń i korzystaj z Q, aby zmieniać broń. Kliknij na R, aby przeładować broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/intruder-combat-training-v3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poza Zasięgiem Little Game