Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Radio Z. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Radio Z


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś razem ze swoimi znajomymi uwięziony w mieście zombi. Radiostacja umieszczona na dachu jest Waszą jedyną nadzieją na ratunek, ale niestety, nie dochodzi z niej żaden ślad życia. I co dziwne ten maszt ma jakąś magiczną siłę przyciągania zombi. Nadciągają oni masowo w jego stronę, a Waszym zadaniem jest trzymać zombi z daleka od radiostacji. Strzelaj do nich z różnych rodzajów broni i walcz o przetrwanie!

Sterowanie grą

Aby się poruszać w prawo i w lewo korzystaj z A lub D lub ze strzałek w prawo i w lewo. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby otworzyć drzwi, lub skorzystać ze schodów. Na W lub strzałkę w górę, aby skakać. Za pomocą F przemieścisz przyjaciół. Wybór broni za pomocą 1-9. Kliknij na lewy przycisk myszki, aby strzelić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/radio_zed.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Radio Z Little Game