Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rajd Życia 3. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Rajd Życia 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rajd Życia 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rajd Życia 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W poprzednim wydaniu tej gry zlądowałeś na środku pustyni i musiałeś kontynuować rejs autem. Z zagrożeniem życia przejechałeś pustynię pełną zombi, ale ciągle nie udało Ci się dotrzeć do miejsca przeznaczenia: musisz pojechać dalej do Forgotten Hills, Cactus Ride, Red Canyon i Desert Dash. Im dalej pojedziesz i w im więcej zombi trafisz, tym więcej benzyny, broni i nowinek technicznych będzie można zakupić dla Twego autobusu czy ciężarówki.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby sterować autem; strzałka w górę = dodanie gazu, strzałka w dół = hamowanie. Strzałki w lewo i w prawo = przechył w przód lub w tył.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/earn_to_die_2012_part_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rajd Życia 3 Little Game