Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Raze 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Raze 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Raze 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Raze 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Również w tej dalszej części Raze wdajesz się w walkę z aleinami. Cztery lata temu zostali pobici i wypędzeni, ale wirus zombi, którym zarazili ludzkość, ciągle jeszcze wisi w powietrzu, a szczepionka jeszcze nie została wynaleziona. Teraz nagle powrócili alieni! Spróbuj wyłączyć ich z gry i postaraj się zbierać bonusy, zanim zrobi to wróg! W grze do odkrycia są cztery tajemnice: znajdź je wszystkie! Jak najczęściej to możliwe korzystaj ze skills, bo one są bardzo szybko ładowane, więc szkoda by było z nich nie skorzystać! Tworząc na początku gry swój profil, możesz zagrać w grę dokładnie tak, jak sam zechcesz.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek aby się poruszać, a ze spacji, aby skoczyć. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Kliknij na F/Ctrl, aby skorzystać ze skill. Korzystaj z klawiatury cyfrowej, aby wyselekcjonować broń. Q/Shift-następna broń, E/Enter-poprzednia broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/raze-2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Raze 2 Little Game