Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Road of The Dead. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Road of The Dead


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Znajdujesz się w Evans City, bardzo rozciągniętym mieście, długim na 60 km! Dawno temu miasto zostało wyizolowane przez żołnierzy i teraz żyją w nim tylko zombi! Ta gra zawiera cztery poziomy: The Great Escape, Highway to Hell, Dead on Time i Police State. Na pierwszym poziomie musisz postarać się opuścić jak najszybciej to wyizolowane miasto. Zombi będą próbowały Cię zatrzymać. Na drugim poziomie wszytsko stanie się jeszcze trudniejsze. Na trzecim poziomie Twoim zadaniem będzie zgładzenie jak największej ilości zombi, a na czwartym będziesz musiał zmierzyć się z wojskami!

Sterowanie grą

W to dodawanie gazu, S to hamowanie, A sterowanie w lewo, D to sterowanie w prawo. W 'Opcjach' możesz zmienić sterowanie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/road-of-the-dead.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Road of The Dead Little Game