Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Roboty i Ludzie. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Roboty i Ludzie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Roboty i Ludzie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Roboty i Ludzie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po tym jak Ziemia została zniszczona przez ogromną falę śmieci, zrobiły pozostałe na niej roboty jeszcze więcej bałaganu powodując niezliczone wojny. Kilkoro ludzi, którzy przeżyli falę śmieci ewakuowało się na księżyc. Powoli zamienili się tam w alienów. W pewnym momencie alieni postanowili zawładnąć Ziemią. Roboty nie wiedzą co się dzieje, kiedy w 2110 roku cała seria UFO ląduje na Ziemi...! Postanawiają zwalczyć alienów tym, co kiedyś zniszczyło całą ludzkość: fabrykami i zanieczyszczeniem. W tej grze, podobnej do Gier w Obronę Wież masz do przejścia osiem poziomów. Dalsze potrzebne instrukcje znajdziesz w samej grze. Powodzenia w wyzwaniu!

Sterowanie grą

W tę strategiczną grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/robotic-emergence2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Roboty i Ludzie Little Game