Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rycerz przeciw Olbrzymowi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Rycerz przeciw Olbrzymowi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rycerz przeciw Olbrzymowi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rycerz przeciw Olbrzymowi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Olbrzym i jego wspólnicy nękają pewną osadę, a Ty, Biały Rycerz, pstanawiasz z tym skończyć. Likwiduj różne potworki za pomocą różnych technik walki, jedz mięso, pij czarodziejskie napoje...i zwracaj uwagę na swoje zdrowie i na wytrzymałość! Jedynie w ten sposób uda Ci się zwalczyć potwora. Po każdym poziomie możesz wykonać ulepszenia.

Sterowanie grą

Sterowanie typu A: WASD = poruszanie się, Strzałki w lewo/w dół/w prawo = napaść, 1 = mięso, 2 = czarodziejski napój. Sterowanie typu B: Strzałki = poruszanie się, ASD = napaść, 1 = mięso, 2 = czarodziejski napój.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/magical_battle/knight_vs_giant.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rycerz przeciw Olbrzymowi Little Game