Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sift Heads Cartels Act 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Sift Heads Cartels Act 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels Act 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels Act 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Shorty udaje się na pogrzeb: pogrzeb, gdzie oprócz osoby zmarłej, będzie jeszcze więcej poległych osób. Shorty postanawia w kostnicy pozbyć się wszystkich swoich wrogów. Postaraj się, aby Shroty uszedł cało z życiem w tym podniecającym wydaniu Sift Heads Cartels!

Sterowanie grą

Klikaj, aby strzelać. Kliknij na W lub na S aby zamieniać krycie i brak krycia. Zmiany pozycji robi się za pomocą A i S.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sift_heads/sift_heads_cartels_act_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sift Heads Cartels Act 2 Little Game