Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sift Heads Cartels Act 3. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Sift Heads Cartels Act 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels Act 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels Act 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Vinni i jego zespół są śledzeni przez inspektora Sama Lawrenca. Nagle role się zamieniają: nie Sam Lawrence, ale Vinni i jego sprzymierzeńcy rozpoczynają pościg. W czasie tego pościgu są śledzeni przez żądny zemsty klan i rzeczy dzieją się inaczej niż było to zaplanowane... Pomóż Vinniemu w przeżyciu całej akcji! W tym nowym wydaniu gry Sift Heads są do wykorzystania nowa broń i nowe sposoby walki!

Sterowanie grą

Klikaj, aby strzelać i chodzić. Kliknij na W lub S, aby zamienić między kryciem/bez krycia. Zmiana pozycji za pomocą A i S. 1-9 = zamiana broni. Belka spacji = przeładowanie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sift_heads/sift_heads_cartels_act_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sift Heads Cartels Act 3 Little Game