Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sift Heads Cartels. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Sift Heads Cartels

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sift Heads Cartels"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Z dwiema kulami w brzuchu zostajesz zepchniety w zamkniętym samochodzie z mostu. Twoje szanse przeżycia są prawie zerowe, ale Ty jesteś Vinnie, niepokonany! Na to na pewno nie liczyli! Chcesz się zemścić i udajesz się w drogę, w kierunku Chcago. Oczywiście nie bez broni i nie bez gotówki, więc najpierw musisz je zdobyć. Powodzenie i oczywiście dużo przyjemności w tym wydaniu Sift Heads!

Sterowanie grą

Klikaj, aby strzelać. Kliknij na W lub na S aby zamieniać krycie i brak krycia. Zmiany pozycji robi się za pomocą A i S.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sift_heads/sift_heads_cartels.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sift Heads Cartels Little Game