Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sift Heads World act 5. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Sift Heads World act 5

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sift Heads World act 5"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sift Heads World act 5"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W SHW Act 5, An Exotic Job, wybierają się Kiro, Vinnie i Shorty na ekspedycję w dżungli, gdzie czeka na nich bardzo egzotyczny i specjalny skarb. Ale oni nie są jedynymi, którzy mają ochotę na chwilę rozrywki i wzbogacenie się: grupka miejscowych złodziejaszków jest też tym zainteresowana i porządnie zakłóci ekspedycję naszych bohaterów. Misja stanie się więc znacznie trudniejsza niż wyobrażali to sobie Kiro, Vinnie i Shorty. Ale z Twoją pomocą uda im się na pewno zakończyć wyprawę sukcesem!

Sterowanie grą

W tę grę SHW ACT 5 możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sift_heads/sift_heads_act_5.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sift Heads World act 5 Little Game