Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śmiertelna Trucizna 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Śmiertelna Trucizna 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śmiertelna Trucizna 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śmiertelna Trucizna 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na Ziemi zapanowała zarządzająca wszystkim i łapczywa na pieniądze jednostka, która zawładnęła wszystkimi źródłami energii i minerałów. Władza tej jednostki zaczęła rosnąć powoli, ale im więcej zaczęła odnosić powodzeń tym szybciej wszystko zaczęło się zmieniać. Osłabieni konkurenci tej bezlitosnej firmy postanowiły zjednoczyć swe siły. Następnie proszą Ciebie abyś dostał się do tajemnej bazy wroga, daleko od zamieszkanego świata. Postanawiasz wypełnić tę misję, bo taka sytuacja nie może trwać wiecznie! Postępuj według instrukcji w grze i zakończ swą misję sukcesem!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/deadly_venom_origins.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śmiertelna Trucizna 2 Little Game