Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śmiertelna Trucizna 3. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Śmiertelna Trucizna 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śmiertelna Trucizna 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śmiertelna Trucizna 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w trzecią część serii 'Śmiertelna Trucizna'! Udało Ci się wtargnąć do laboratorium wroga i orientujesz się, że wróg tworzy niebezpiecznego mutanta. Dokładnie w chwili, kiedy stoisz blisko mutanta pojawia się strażnik. Do akcji! Schowaj się szybko i miej strażnika na oku; kiedy stanie plecami w Twoją stronę masz szansę się przemieścić. Napadnij na niego od tyłu, klikając na niego, a następnie na żołtą rękę ponad nim. Również tu się liczy: klikaj we właściwym momencie, bo kiedy strażnik się obróci: po Tobie! Klikaj na właściwe litery (W, A, S lub D) aby napaść na strażnika. Powodzenia!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki jak i za pomocą klawiatury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/deadly-venom-3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śmiertelna Trucizna 3 Little Game