Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śmiertelny Salon Fryzjerski. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Śmiertelny Salon Fryzjerski

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śmiertelny Salon Fryzjerski"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śmiertelny Salon Fryzjerski"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tym salonie fryzjerskim pełnym figurek cel gry jest prosty: likwiduj wszystkich niezauważenie klikając we właściwej kolejności na różne przedmioty. Przez to dochodzić będzie do wypadków, a to jest to, o co Ci chodzi! Mała podpowiedź: zacznij po prawej u góry przy lampie i w tym samym pomieszczeniu zrób jeszcze coś... Następnie zabierz się do roboty w lewym górnym rogu (krzesło jest dość chybotliwe) i od razu działaj dalej w pomieszczeniu poniżej, zanim fryzjer weźmie w ręce suszarkę. Powodzenia!

Sterowanie grą

Klikaj na właściwe przedmioty, aby powodować wypadki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/xiao_xiao/clickdeath_hair_salon.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śmiertelny Salon Fryzjerski Little Game