Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Stacja Kosmiczna w Linii Ognia. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Stacja Kosmiczna w Linii Ognia

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Stacja Kosmiczna w Linii Ognia"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Stacja Kosmiczna w Linii Ognia"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę piękną dalszą część "Laboratorium w ogniu" z serii Strike Force Heroes! Twoja baza zostaje napadnięta i musisz spróbować zbiec. Postaraj się, aby przy tym zgładzić jak najwięcej wrogich żołnierzy! Pomagać Ci będą 'the engineer', 'the mercenary', 'the general', 'the juggernaut' lub 'the sniper'. Samodzielnie możesz wyposażyć swego żołnierza w upgradesy, które zdobywać będziesz na poziomach. Postaraj się zebrać mocną broń, dzięki której zwiększysz swoje szanse na przeżycie! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy będziesz mieć grę bardziej pod kontrolą, możesz wypróbować modus -Challenge. W modusie Campaign masz 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem trzeba będzie ratować się z podbramkowych sytuacji!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się przemieścić. Kliknij na W, strzałkę w górę lub belkę spacji, aby podskoczyć. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby się czołgać. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Kliknij na Q lub Shift, aby zamienić broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/strike_force_heroes_2.swf?v1" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Stacja Kosmiczna w Linii Ognia Little Game