Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Stacja Kosmiczna w Linii Ognia. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Stacja Kosmiczna w Linii Ognia


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w tę piękną dalszą część "Laboratorium w ogniu" z serii Strike Force Heroes! Twoja baza zostaje napadnięta i musisz spróbować zbiec. Postaraj się, aby przy tym zgładzić jak najwięcej wrogich żołnierzy! Pomagać Ci będą 'the engineer', 'the mercenary', 'the general', 'the juggernaut' lub 'the sniper'. Samodzielnie możesz wyposażyć swego żołnierza w upgradesy, które zdobywać będziesz na poziomach. Postaraj się zebrać mocną broń, dzięki której zwiększysz swoje szanse na przeżycie! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy będziesz mieć grę bardziej pod kontrolą, możesz wypróbować modus -Challenge. W modusie Campaign masz 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem trzeba będzie ratować się z podbramkowych sytuacji!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się przemieścić. Kliknij na W, strzałkę w górę lub belkę spacji, aby podskoczyć. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby się czołgać. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Kliknij na Q lub Shift, aby zamienić broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/strike_force_heroes_2.swf?v1" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Stacja Kosmiczna w Linii Ognia Little Game