Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Statek Kozmiczny. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Statek Kozmiczny


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zniszczenie bazy-matki kosmicznej swego wroga i obrona własnej bazy głównej. Każdy statek ma swoje specyficzne właściwości i ważnym jest, aby do walki wprowadzić właściwy statek do walki z różnymi nieprzyjacielami. Najpierw trzeba rozegrać modus: campaign, zanim przejdzie się na modus: conquest. Masz też możliwość skippowania poziomów, ale tego się nie poleca. Kliknij na jedno miejsce na mapie, aby zacząć poziom. Na każdej misji masz szansę zarobić pieniądze, dzięki którym można kupić upgradesy i statki kosmiczne.

Sterowanie grą

Korzystaj z Q/W aby zmienić jednostkę. Poruszać się możesz za pomocą strzałek w prawo i w lewo. Zmiana pasa za pomocą strzałek w górę i w dół. Za pomocą belki spacji zbudujesz jednostki i umieścisz je na wybranym pasie. W tę grę można również zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/spacecraft.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Statek Kozmiczny Little Game