Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Straszne Horrory. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Straszne Horrory


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Na cmentarzu jest ciemno, a między duchami toczy się walka. Jesteś jednym z tych duchów! Wypełniaj wszystkie misje, podane w dole po prawej: jest tam podane ile pierścieni musisz zebrać, ilu wrogów zgładzić i ile wież strzelniczych umieścić. Spróbuj wejść do modusa 'Windfall': to modus, w którym wszystko, co uda Ci się zebrać się podwoi! W dole zobaczysz ile udało Ci się zgromadzić pierścieni, jaki jest własnie dzień, jaki jest w tym momencie Twój wynik i czy znajdujesz się w modusie 'Windfall'. Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub ze strzałek, aby się poruszać. Klikając podwójnie na W lub na strzałkę w górę, podskoczysz dwa razy tak wysoko. Celowanie i strzelanie odbywa się za pomocą myszki. Możesz trzymać wciśnięty lewy przycisk myszki, a kule będą wystrzeliwane ciągiem. Kliknij na E, aby umieścić wieżę strzelniczą i kliknij na belkę spacji, aby zupgradować swoją broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/greedyghouls.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Straszne Horrory Little Game