Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Strzelający Niewdzięcznicy. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Strzelający Niewdzięcznicy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Strzelający Niewdzięcznicy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Strzelający Niewdzięcznicy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś dostawcą, który musi dowieźć broń do bogaczy, w dzielnicy, gdzie grasują groźni bandyci. Jedyne żywe stworzenia, które napotykasz na swej drodze to ludzie, których nie chciałbyś nigdy spotkać: niewdzięcznicy, którzy chcą zabrać Ci broń. Pędź więc po tym opuszczonym mieście i nie daj się złapać tym niewdzięcznikom. Strzelaj do nich, aby utrzymywać ich na bezpieczną odległość!

Sterowanie grą

Myszka służy do celowania i strzelania. Im dłużej utrzymasz wciśnięty przycisk myszki, tym większy zasięg. Skorzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać. Kliknij na 1, 2, 3 D, E i/lub Shift aby zmienić broń. Skorzystaj z belki spacji, aby wystrzelić rakietę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/robo_slug/delivery_man.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Strzelający Niewdzięcznicy Little Game