Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Super Złodziejaszek. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Super Złodziejaszek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Super Złodziejaszek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Super Złodziejaszek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ze wszystkich złodziejaszków jest Super Złodziejaszek najsilniejszy i najodważniejszy! Jednak nie każdy tak myśli i ze wszystkich stron jest on napadany przez kałamarnice. Czy uda Ci się 'przeciągnąć' go przez to pole walki? Unikaj kałamarnice a też i atrament, który wypluwają w Twoją stronę. Im więcej kałamarnic zgładzisz, tym więcej upgradesów do Twojej dyspozycji!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub z WASD, aby się poruszać. Kliknij na belkę spacji, aby wykonać ekstra napaść. Klikaj, aby strzelać. Żeby strzelać ciągiem trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/super_villainy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Super Złodziejaszek Little Game