Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Super Żółw. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Super Żółw

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Super Żółw"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Super Żółw"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Świat, w którym żyjesz jest wrogi, super żółwiu! Na swej drodze napotykasz różne stworzenia, które chcą na Ciebie napaść, ale na szczęście jesteś uzbrojony i możesz je zestrzelić zanim Cię dopadną. Szybkość nie jest Twoją najmocniejszą stroną, ale robisz co możesz i jak widać potrafisz sobie poradzić!

Sterowanie grą

Korzystaj z WAD, aby chodzić, z myszki, aby strzelać i z belki spacji, aby skorzystać z jetpack'a. Kliknij na R, aby przeładować broń i korzystaj z 1, 2, 3, 4 chcąc zmienić broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/turtle-trigger.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Super Żółw Little Game