Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Superwieża Pełna Nieżywych Ninja. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Superwieża Pełna Nieżywych Ninja

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy udało Ci się rozegrać 'Wieżę Pełną Nieżywych Ninja' i podobała Ci się ta ekscytująca gra? Jeśli tak, to masz możliwość ją tutaj kontynuować w następnym wydaniu! Wejdź do wieży i zobacz co tam na Ciebie czeka. Zbieraj gwiazdy, bomby, dodatkowy czas, dodatkowe życia i bonusy. Postaraj się sprzątnąć z drogi wszystkich wrogów!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałki w lewo lub w prawo, aby chodzić, ze strzałki w górę, aby skoczyć, a ze strzałki w dół, aby się czołgać. Klikając podwójnie na strzałkę w górę, podskoczysz dwa razy wyżej. Trzymaj wciśniętą strzałkę w prawo,aby zniżyć się wzdłóż ściany i trzymaj wciśniętą strzałkę w górę, aby się wspiąć wzdłóż ściany. Kliknij na Z, aby skorzystać z miecza, na X, aby rzucić gwiazdę i/lub na C, aby rzucic bombę. Skorzystaj z belki spacji, aby wykorzystać zaklęcie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/ninjaman/super_house_of_dead_ninjas.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Superwieża Pełna Nieżywych Ninja Little Game