Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świnka w Ciemnościach. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Świnka w Ciemnościach

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Postaraj się, aby świnka doszła do swojej dziewczyny i przy tym straciła jak najmniej swoich żyć w korytarzach pełnych ostrzy! Zwierzątko wędruje w ciemnościach i przy tym jest nie do uniknięcia, że trafi na jakieś ostrze. Kiedy tak się stanie, straci życie, a otoczenie zabarwi się na czerwono... Czasem trzeba będzie poświęcić życie za odrobinę jasności. Omijaj przeszkody, aby zaoszczędzieć jak najwięcej żyć. Różne poziomy możesz ominąć, aby powrócić do nich później. Masz możliwość zagrania w grę bez maksymalnej ilości żyć. Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Trzymając wciśnięte lewy i prawy przycisk, przyśpieszysz. Kliknij na Z, Y, W, strzałkę w górę lub na belkę spacji, aby podskoczyć. Trzymaj wciśnięte X, aby wykonać super daleki skok.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/super-pig.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świnka w Ciemnościach Little Game