Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Szalone Zombi. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Szalone Zombi

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Szalone Zombi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Szalone Zombi"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Napada na Ciebie horda zombi. Na szczęście masz broń, którą możesz ich od siebie odstraszyć. Niestety, wrogów jest coraz więcej, więc strzelaj dokładnie i szybko! W grę możesz zagrać w dwóch modusach: 'career' i 'survival'. I na różnych poziomach: normalnym, trudnym i szalonym.

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą WASD. Klikaj, aby strzelać. Trzymaj wciśniety Shift, chcąc wykonać sprint. Masalną napaść wykonasz wciskając belkę spacji. Chcąc zmienić broń kliknij na Q. Kliknij na E chcąc wykorzystać zdolność, którą masz w danym momencie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/zombie-madness.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Szalone Zombi Little Game