Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Szybka Walka. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Szybka Walka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Szybka Walka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Szybka Walka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tę pełną walki grę możesz zagrać we dwóch lub sam przeciw komputerowi. Masz do wyboru różne opcje-sytuacje, w których możesz walczyć.

Sterowanie grą

Gracz 1: skorzystaj z A aby poruszyć się na lewo, D to ruch na prawo, W to skakanie a S to nurkowanie. Kliknij na J aby wykonać napaść, a K to akcje spacjalne. L to blokowanie. Gracz 2: skorzystaj ze strzałek na prawo i na lewo aby poruszać się na prawo i na lewo. Stzrałka w górę to skakanie, a w dół to nurkowanie. Kliknij na 2 aby wykonać napaść, na 3 aby wykonać akcje spacjalne, a na 0 aby zrobić blokadę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/street_fight/rumblah_flash_fighting_engine.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Szybka Walka Little Game