Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Thing Thing 4. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Thing Thing 4

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Thing Thing 4"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Thing Thing 4"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś krzyżówką robota i broni zaprojektowanym w celu niszczenia wroga. Mózgiem za całą sprawą jest firma z podejrzanymi zamiarami: Systems Corp. Naukowiec, który Cię stworzył, zrobił swą robotę wyśmienicie, tak dobrze, że nawet jego zlikwidowałeś, aby dzięki temu wydostać się na wolność! Jednak korzystać z niej będziesz krótko, bo Systems Corps już Cię ściga. Wywalcz sobie drogę do wolności!!!

Sterowanie grą

Myszka służy do celowania i strzelania. Aby się poruszać w lewo i w prawo korzystaj z A/D lub strzałek w lewo i w prawo. W lub strzałka w górę to skakanie, S lub strzałka w dół to schylanie się. Klikając na Shift lub Ctrl pobiegniesz. Zmiana broni odbywa się za pomocą E lub 0.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/thing_thing_4.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Thing Thing 4 Little Game