Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Thing Thing Arena 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Thing Thing Arena 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Thing Thing Arena 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Thing Thing Arena 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze musisz spróbować utrzymać się jak najdłużej przy życiu i zlikwidować jak najwięcej wrogich stworzeń! Masz do wyboru 5 modusów: Sentry Bomber Survival, Stinky Bean Survival, Zombie Survival, Super Survival i Ultimate Survival. Możesz samodzielnie dopasować swoją osobowość.

Sterowanie grą

Myszka służy do celowania i strzelania. Aby się poruszać w lewo i w prawo korzystaj z A/D lub strzałek w lewo i w prawo. W lub strzałka w górę to skakanie, S lub strzałka w dół to schylanie się. Klikając na Shift lub Ctrl pobiegniesz. Zmiana broni odbywa się za pomocą E lub 0.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/thing_thing_arena_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Thing Thing Arena 2 Little Game