Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Trująca Ziemia. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Trująca Ziemia


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ziemia już nie jest taka jak dawniej. Po inwazji kosmicznej obcy dokonali krwawej łaźni i zupełnie zatruli powietrze. Tylko ci, którym na czas udało się znaleźć schronienie, przeżyli inwazję. Jesteś jednym z nich! Udajesz się na poszukiwania nowego schronienia. Poszukaj żywności, amunicji i maski przeciwgazowej: jeżeli zgromadzisz wystarczające zapasy, możesz jeść, aby zachować zdrowie, używać maski przeciwgazowej, by chronić się przed trującymi oparami i zawsze mieć naładowaną broń, by nigdy nie zostać bez amunicji. Poszukuj ocalonych, aby ich uratować: będą walczyć obok ciebie, gdy dojdą do siebie. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, podaruj im „apteczki": w ten sposób szybciej dojdą do zdrowia i prędzej będą mogli Ci pomóc.

Sterowanie grą

Użyj klawiszy strzałek do poruszania się i kierowania. Naciśnij spację, jeśli chcesz wykonać operację. A = strzelanie, S = skakanie lub upuszczanie przedmiotów, S + S = podwójny skok, R = przeładowanie broni, Q = wymiana broni, E = jedzenie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/earth_taken.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Trująca Ziemia Little Game