Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walka Duchów. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Walka Duchów


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Duch zwany Lugh dostaje od bogini Morrigan zbroję i udaje się w drogę, aby odnaleźć i uratować swoją żonę. Po drodze i w lesie Sidhe musi jednak pokonać różnych wrogów. Zaczynając od stracha na wróble...Można by pomyśleć, że do tego będzie potrzebować szabli, nic nie jest jednak bardziej mylne: musi korzystać ze swego umysłu i Ty mu w tym musisz pomóc! Przesuwaj znaki runów tak, aby otrzymać 3 jednakowe w rzędzie. Kliknięcie na trzy czerwone znaki zwiększy Twoje zdrowie (siłę), kliknięcie na trzy niebieskie ulepszy Twoje wyposażenie w broń, a kliknięcie na trzy zielone podniesie poziom energii. Kiedy będziesz napadać (wyklikując 3 czerwone znaki) lub powiększać swój zasób broni, Twój poziom energii się zmniejszy, więc próbuj utrzymać wszystko w równowadze.

Sterowanie grą

Korzystaj z belki spacji, aby przekręcać rzędy runów. (horyzontalnie lub pionowo). Kliknij, a runy znikną.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/magical_battle/spirit_fencer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walka Duchów Little Game