Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walka w Twoim Ciele. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Walka w Twoim Ciele

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walka w Twoim Ciele"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walka w Twoim Ciele"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W Twoim ciele rozgrywa się ostra walka. Próbują nad nim zapanować bakterie, ale na szczęście jesteś w posiadaniu przeciwciał, witamin, leków i innych środków do walki z nimi. W tej strategicznej grze turn-based przemieszczać będziesz ciągle od nowa trupy na odpowiednie, strategiczne miejsca. Ilość jednostek, które znajdują się w danym momencie w strategicznym puncie jest podana u góry. Kiedy będziesz przemieszczać jednostki, liczba będzie się zmieniać. Postaraj się być w odpowiednim miejscu przed wrogiem i zajmij wszystkie jego placówki, aby Twoje ciało było znów zdrowe i pełne energii!

Sterowanie grą

Jednostki możesz przesuwać przeciągając je za pomocą wciśniętego lewego przycisku myszki przesuwając kursor.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/infection_wars.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walka w Twoim Ciele Little Game