Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walki Kolonii. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Walki Kolonii

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spróbuj, w tej grze na linii w Państwa-Miasta zostać szefem grupy wysp! Wyślij statki w stronę otaczających wysp i uważaj, aby statki nie trafiły na wiry. Czasem zmuszony będziesz robić dodatkową trasę i opływać wyspy, aby dotrzeć do swego celu!

Sterowanie grą

Przeciągaj kursor myszki ze swojej wyspy do wyspy, którą chcesz pokonać. Kiedy puścisz lewy przycisk myszki, statek wyruszy w stronę wyspy, którą chcesz zająć. Masz też możliwość wysłania jednocześnie kilku statków w stronę jednej wyspy, przesuwając kursorem wokół wyspy na której jest statek, który powinien wyruszyć i następnie docierając kursorem do wyspy, którą chcesz zająć. Chcesz zanulować jakieś zlecenie? Kliknij na Ctrl, a ostatnio wyselekcjonowana wyspa zniknie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/battle_ships/colonial_wars_special_edition.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walki Kolonii Little Game