Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walki Stolic. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Walki Stolic

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walki Stolic"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walki Stolic"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą gra wojenno-strategiczna, w której ze swojej stolicy próbujesz zapanować nad wrogimi stolicami. Masz w jednej kolejce 5 ruchów, ale każde wojsko możesz w jednej turze przemieścić tylko raz. Kiedy Twoja stolica zostanie zajęta przez wroga, gra się skończy. Moc Twojego wojska mierzona jest jako morale i siła. Morale ukazane jest za pomocą czerwonej cyfry a siła za pomocą cyfry czarnej. Najmocniejsze wojsko pobija automatycznie słabsze. Im więcej zwycięstw, tym większe morale i odwrotnie: im częściej przegrasz tym gorzej ze stanem moralności. Wybierz kraj klikając na niego. Możesz też wybrać inną mapę wpisując u góry numer mapy lub klikając na 'random map'.

Sterowanie grą

Kliknij na wojsko, a następnie na zaznaczone na jasno-żółto pole wkoło, aby przemieścić żołnierzy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/war_game/hexempire.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walki Stolic Little Game