Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wanted. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Wanted

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wanted"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wanted"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

"Wanted", wspaniała gra w strzelanie i rejs, w której musisz podjąć walkę z najróżniejszymi wrogami! Wrogowie próbują zniszczyć Twoje auto i Cie zestrzelić, więc zadbaj o to, aby być szybszym i berdziej zręcznym niż oni sami! Kiedy Ty zlikwidujesz auto, musisz uważać aby wrak nie znalazł się na Twoim aucie. Jeżeli pojawi się żółty znak ostrzegawczy, musisz szybko usunąć się z toru. Spróbuj jak najdłużej jechać bez ponoszenia szkód i dotrzeć do mety!

Sterowanie grą

Celuj za pomocą myszki, kliknij aby strzelić. Autem możesz sterować za pomocą strzałek. Zmiany pasa ruchu za pomocą strzałek w górę i w dół.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/wanted.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wanted Little Game