Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wieża Pełna Upadłych Ninja. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Wieża Pełna Upadłych Ninja

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz legendę o jednorękim Ninja? Mówi się, że kiedyś udało mu się wedrzeć do prawie nieosiągalnej wieży. Kiedy dokonał swego czynu, niestety, przestał być lubiany przez miejscową ludność. Wielu śmiałków próbowało wejść potem do wieży, nikt jednak nie wychodził z niej cało. Zobacz co znajduje się w wieży, dlaczego jest tak tajemnicza. Zbieraj po drodze gwiazdy ninja, bomby, dodatkowy czas, dodatkowe życie i bonusy. Zlikwiduj wszystkich przeciwników, których napotkasz po drodze!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo. Strzałka w górę to skakanie, strzałka w dół to czołganie się. Kiedy klikniesz dwa razy na strzałkę w górę, podskoczysz dwa razy tak wysoko. Trzymaj wciśniętą strzałkę w prawo, aby przesuwać się wzdłuż muru w dół, lub strzałkę w górę, jaśli zechcesz się wspiąć. Kliknij na Z, aby skorzystać z miecza lub na X, aby rzucić granat, C to rzucenie bomby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/ninjaman/house-of-dead-ninjas.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wieża Pełna Upadłych Ninja Little Game