Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wojna w Beneril. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Wojna w Beneril

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wojna w Beneril"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wojna w Beneril"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Mieszkańcy Beneril przygotowują się do walki, by bronić się przed demonami. Przemieść wszystkich swoich żołnierzy na drugą stronę pola bitwy i powstrzymaj wroga! Tylko wtedy, gdy strzałka jest żółta lub niebieska, możesz przenieść żołnierza na pole walki. Dla każdego człowieka, którego przeniesiesz na drugą stronę, przesuwa się pasek w prawym górnym rogu. Możesz wybrać, czy chcesz walczyć jako człowiek, elf, Ork z południa, leśny elf, Ork z północy, zombie, mieszkaniec Zachodu, czy górski troll. Po przejściu każdego poziomu możesz poszerzyć swoją armię. Dokonaj wyboru i niech rozpocznie się bitwa!

Sterowanie grą

Użyj W i S lub strzałek w górę i w dół, aby przemieszczać żołnierzy. Strzałka w lewo/prawo = wybór żołnierza. Spacja = umieszczenie żołnierza na polu bitwy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/war_game/warlords_epic_conflict.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wojna w Beneril Little Game