Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyborowy Strzelec 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Wyborowy Strzelec 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyborowy Strzelec 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyborowy Strzelec 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Misja się nie udała, wszyscy Twoi współpracownicy zostali uwięzieni lub zabici. Ty żyjesz i masz szansę uciec, ale najpierw jednak musisz zlikwidować złoczyńców. I samemu zostać przy zdrowiu. Po drodze napotkasz niewinnych ludzi, których musisz uratować i żołnierzy, którzy są uwięzieni. Pomóż im i postaraj sie wydostać z tego labiryntu ulic i domów i pełnych wroga.

Sterowanie grą

Za pomocą klawiszy z 1 i 2 zmienisz broń. Za pomocą W otrzymasz teleskopowy wizjer lub podniesiesz się. S jest pomocne w szukaniu krycia lub skierowanie w stronę gruntu. Za pomocą myszki można strzelać a belka spacji to przeładowanie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/counter_strike/sharp_trigger.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyborowy Strzelec 2 Little Game