Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Xenospace Colony. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Xenospace Colony

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Xenospace Colony"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Xenospace Colony"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej wersji Xenospace musisz utrzymać się jak najdłużej przy życiu. Zwalcz hordy przeciwnika, które będą napadać na Ciebie i zdobądź w ten sposób najwyższy wynik! W tej grze można umieszczać wieże strzelnicze i automatyczne celowniki. Uważaj na power-upsy, dzięki którym będziesz mógł spowolnić czas, zrobić się nietykalnym lub powodować duże straty u przeciwnika. Żółta belka obok broni Twego wyboru podaje poziom amunicji. Jeżeli amunicja się skończy, będziesz mógł wykorzystać piłę motorową, za pomocą której będziesz mógł przedrzeć sobie drogę.

Sterowanie grą

Zólta belka obok wybranej przez Ciebie broni podaje jaka masz do dyspozycji ilosc amunicji. Jezeli Twoja amunicja sie skonczyla pozostaje Ci jeszcze pila lancuchowa, która bedziesz mógl przedrzec sobie droge.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/xenospace_colony.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Xenospace Colony Little Game