Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Xenospace Warzone. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Xenospace Warzone

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Xenospace Warzone"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Xenospace Warzone"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Xenowie napadli na Trebulon 5 i 6. Jeden z oddziałów składających się z weteranów wycofał się i zaszył w okopach w Trebulonie 7. Zdecydował się on bronić swej bazy do ostatniego człowieka. Oczekuje się od Ciebie, że zaangażujesz się w 100% w walkę z Xenosami i będziesz gotowy oddać wszystko za zwycięstwo, nawt swoje życie - jeżeli byłoby to potrzebne. Żółta belka obok broni, którą wybrałeś pokazuje poziom amunucji. Jeżeli Twoja amunicja się skończy będziesz jeszcze mieć do dyspozycji piłę łańcuchową, za pomocą której będziesz mógł torować sobie drogę.

Sterowanie grą

Skorzystaj w grze ze strzałek i spacji. Kliknij na B, C, V, X lub Z aby zmienić broń, a na P aby włączyć pauzę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/xenospace_warzone.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Xenospace Warzone Little Game